PROWADZĄCY

Od 2015 roku uruchamia sprzedaż na ETSY dla kreatywnych marek Nauczyła ponad 800 marek sprzedawać na Etsy Ponad 85 sklepów pod klucz na Etsy Wolontariusz-konsultant ukraińskiej państwowej platformy wspierania przedsiębiorczości Diia.Business

Licencjonowany doradca podatkowy z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie podatków i księgowości. Biegły Sądowy w zakresie podatków. Członke Rady Podatkowej przy Konfederacji Lewiatan. Specjalizuje się w: podatkach dochodowych, VAT, rachunkowości. Od 2005 roku prowadzi kancelarię doradztwa podatkowego i rachunkowego.

Prawnik na Ukrainie od 2016 roku, przez 10 lat pracowała również jako radca prawny w dziedzinie biznesu. Przed inwazją rosyjską prowadziła własną praktykę w Charkowie, a od marca 2022 roku jest doradcą w kancelarii Moravski i Wspólnicy. Aktywnie pomaga ukraińskiemu biznesowi w jego pierwszych krokach w Polsce, doradzając w kwestiach rejestracji spółek, relokacji biznesu, transferu aktywów, imigracji, łącząc swoje doświadczenie w ustawodawstwie ukraińskim i polskim.

Absolwentka Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie, gdzie silnie ugruntowała warsztat trenerski i coachingowy oraz Praktycznej Psychologii Motywacji na warszawskim SWPS.

Dzięki pasji do zdobywania wiedzy uczestniczyła w wielu szkoleniach i konferencjach, rozwijała samą siebie, inspirując się mądrością znanych mówców.

Doświadczenia biznesowe zdobywała od 2005 r. zajmując się sprzedażą usług finansowych, w dalszym rozwoju przechodząc przez stanowiska kierownika i franczyzobiorcy oddziału bankowego.

Jej działalność wiązała się z budowaniem zespołów, zarządzaniem nimi oraz sprzedażą. Jako trener wewnętrzny Tax Care i Idea Bank wychowała setki profesjonalnych sprzedawców.

Po latach gromadzenia umiejętności postanowiła podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z szerszym sektorem partnerów bankowych: Alior, Getin Bank, Nest Bank, Bank Pekao oraz innymi branżami (m.in. ubezpieczenia, nieruchomości, call center), których liczba, adekwatnie do jej własnego rozwoju, nieustannie rośnie.

Od 8 lat aktywnie realizuje autorskie programy szkoleniowe koncentrując się na rozwoju osobistym i podążaniu za trendami rynkowymi.

Specjalizuje się we wspieraniu zespołów sprzedażowych na różnych poziomach, począwszy od profesjonalnej obsługi klienta, budowaniu relacji i długofalowej sprzedaży po realizację celów i nieustanny rozwój kompetencji.

Prowadząc szkolenia inspiruje do zmiany postawy. Uczestnicy jej warsztatów błyskawicznie i efektywnie pogłębiają wiedzę i zaangażowanie osiągając lepsze wyniki sprzedaży, zmieniają nie tylko nawyki w pracy, ale też swoje życie.

FUNDACJA IMPACT

UL. STAWKI 3A LOK. 47

00-193 WARSZAWA, POLSKA

KRS: 0000611651

SKONTAKTUJ SIĘ