PROWADZĄCY

Master Coach – ICF MCC, mentor, superwizor, trener biznesu, psycholog, mgr NLP, terapeuta biosugestywny. Zdobywca nagrody ICF Chapter Ukraine „Ambasador Coachingu na Ukrainie – 2019” Członek Międzynarodowej Federacji Coachingu – ICF od 2013 roku Członek Krajowego Towarzystwa Psychologicznego od 2022 r. Przedsiębiorca od 2002 roku Wspiera przedsiębiorców w tematach:

  • psychologia biznesu, coaching biznesowy, praca z zespołami, praca z liderami – doradztwo psychologiczne i kompleksowe, stabilizacja psychologiczna w warunkach przewlekłego stresu,
  • opracowywanie i wdrażanie kompleksowych programów szkoleniowych i rozwojowych,
  • szkolenia wewnętrznych specjalistów (coachów, trenerów, psychologów).

Od 2015 roku uruchamia sprzedaż na ETSY dla kreatywnych marek Nauczyła ponad 800 marek sprzedawać na Etsy Ponad 85 sklepów pod klucz na Etsy Wolontariusz-konsultant ukraińskiej państwowej platformy wspierania przedsiębiorczości Diia.Business

Licencjonowany doradca podatkowy z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie podatków i księgowości. Biegły Sądowy w zakresie podatków. Członke Rady Podatkowej przy Konfederacji Lewiatan. Specjalizuje się w: podatkach dochodowych, VAT, rachunkowości. Od 2005 roku prowadzi kancelarię doradztwa podatkowego i rachunkowego.

Prawnik na Ukrainie od 2016 roku, przez 10 lat pracowała również jako radca prawny w dziedzinie biznesu. Przed inwazją rosyjską prowadziła własną praktykę w Charkowie, a od marca 2022 roku jest doradcą w kancelarii Moravski i Wspólnicy. Aktywnie pomaga ukraińskiemu biznesowi w jego pierwszych krokach w Polsce, doradzając w kwestiach rejestracji spółek, relokacji biznesu, transferu aktywów, imigracji, łącząc swoje doświadczenie w ustawodawstwie ukraińskim i polskim.

Absolwentka Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie, gdzie silnie ugruntowała warsztat trenerski i coachingowy oraz Praktycznej Psychologii Motywacji na warszawskim SWPS.

Dzięki pasji do zdobywania wiedzy uczestniczyła w wielu szkoleniach i konferencjach, rozwijała samą siebie, inspirując się mądrością znanych mówców.

Doświadczenia biznesowe zdobywała od 2005 r. zajmując się sprzedażą usług finansowych, w dalszym rozwoju przechodząc przez stanowiska kierownika i franczyzobiorcy oddziału bankowego.

Jej działalność wiązała się z budowaniem zespołów, zarządzaniem nimi oraz sprzedażą. Jako trener wewnętrzny Tax Care i Idea Bank wychowała setki profesjonalnych sprzedawców.

Po latach gromadzenia umiejętności postanowiła podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z szerszym sektorem partnerów bankowych: Alior, Getin Bank, Nest Bank, Bank Pekao oraz innymi branżami (m.in. ubezpieczenia, nieruchomości, call center), których liczba, adekwatnie do jej własnego rozwoju, nieustannie rośnie.

Od 8 lat aktywnie realizuje autorskie programy szkoleniowe koncentrując się na rozwoju osobistym i podążaniu za trendami rynkowymi.

Specjalizuje się we wspieraniu zespołów sprzedażowych na różnych poziomach, począwszy od profesjonalnej obsługi klienta, budowaniu relacji i długofalowej sprzedaży po realizację celów i nieustanny rozwój kompetencji.

Prowadząc szkolenia inspiruje do zmiany postawy. Uczestnicy jej warsztatów błyskawicznie i efektywnie pogłębiają wiedzę i zaangażowanie osiągając lepsze wyniki sprzedaży, zmieniają nie tylko nawyki w pracy, ale też swoje życie.

Strateg marki, ponad 15 lat w komunikacji i PR, ponad 200 klientów w różnych niszach. Zainicjowała stworzenie społeczności biznesowej non-profit UA business Global. Jest ekspertem w zakresie strategicznego PR i komunikacji biznesowej w Diia.Business. niszach. Zainicjowała stworzenie społeczności biznesowej non-profit UA business Global. Jest ekspertem w zakresie strategicznego PR i komunikacji biznesowej w Diia.Business. Karierę rozpoczęła jako dziennikarka i redaktorka. 7 lat temu porzuciła pracę w telewizji na rzecz własnego biznesu. Jej pierwszym biznesem był rynek dla ukraińskich projektantów o nazwie BUDY v UA (zamrożony z powodu wojny). Następnym biznesem była agencja personal brandingowa BECOME (obecnie główna działalność). Posiada międzynarodowe certyfikaty edukacyjne: Creative Enterprise (Wielka Brytania), Institute Marketingi (Estonia). Jest absolwentką programu UBL PIE (USA). Członkini Europejskiego Stowarzyszenia Kobiet EWA. Inicjatorka globalnej społeczności biznesowej UA, strategiczny ekspert PR w Diia.Business, mentor w społeczności Board. Mówca motywacyjny i autorka kursu Personal Brand for Business Owners. Fashionistka, smakoszka, gawędziarka, podróżniczka do ponad 30 krajów, wierzę w ludzi 🙂 https://www.facebook.com/doroshevska/

FUNDACJA IMPACT

UL. STAWKI 3A LOK. 47

00-193 WARSZAWA, POLSKA

KRS: 0000611651

SKONTAKTUJ SIĘ